user_mobilelogo
pátek, 17 říjen 2014 00:00

Výrobně-skladové prostory (32)

Skladové prostory: 2 x 1150 m2  (1. a 2. patro).Objekt je v rekonstrukci.

Nájem možný i jednotlivě po patrech.

Cena nájmu:    od 300 Kč / m2 / rok ( bez energií a služeb )

  

Nabízíme k pronájmu výrobně-skladové prostory, které jsou součástí komerčního areálu  v Brandýse nad Labem, v blízkosti rychlostní komunikace R 10 z Prahy na Mladou Boleslav. Vjezd možný pro osobní i nákladní dopravu, vč. TIR. Parkování možné přímo v areálu. 

Jedná se o výrobně - skladové prostory  v patrové, zděné budově. Využitelná výška je cca 2,5 m. Podlahy v 1. a 2. patře jsou dřevěné s nosností 400 kg / m2 Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Vytápění možno zajistit – plynová přípojka. Vjezd do prostor  je zajištěn nákl. posuvnými vraty. Vstup do jednotlivých pater zajištěn pomocí nákladního výtahu o nosnosti  2 000 kg. K dispozici je rovněž schodiště. 

V areálu jsou dispozici další komerční prostory a zpevněné plochy. V areálu je dále  Business centrum AMZ s možností pronájmu kancelářských prostor a službami pro podnikatele, včetně pracoviště CZECH POINT. K dispozici jsou i jednacími prostory. V rámci poskytovaných služeb můžeme zajistit i zaměstnanecké ubytování, přednostně pro firmy umístěné v areálu. K dispozici je i čerpací stanice nafty - NONSTOP a automobilová váha (do 60  t).